13 Rzeczy, które będziesz wiedział, jeśli twoja babcia jest twoim najlepszym przyjacielem

13 Rzeczy, które będziesz wiedział, jeśli twoja babcia jest twoim najlepszym przyjacielem

Babcie są najlepsze. Poprzez swoje miłe słowa i miłość, zawsze są w stanie poprowadzić nas we właściwym kierunku, gdy potrzebujemy porady. Mają całe życie doświadczenia i mądrości, aby podzielić się, nie wspominając, całe życie dobrych przepisów też.

Jeśli masz szczęście, aby mieć babcię w swoim życiu, nie będziesz chodzić głodny, to na pewno!

Od najpyszniejszych posiłków komfortowych do najmądrzejszych porad wokół, zawsze jest dobry powód, aby zatrzymać się w domu babci. Jeśli twoja babcia jest twoim najlepszym przyjacielem, gwarantujemy, że będziesz w stanie zidentyfikować się z wieloma rzeczami na tej liście.

pxhere

Źródło:
pxhere

1. Babcia daje najcieplejsze uściski!

Twoja babcia zawsze była tam dla ciebie, przez dobre i złe czasy. Zawsze czeka z wielkim uściskiem, gdy sprawy idą źle, a to natychmiast sprawi, że poczujesz się lepiej. Kiedy wszystko idzie dobrze, ona daje ci wielki uścisk, aby świętować zbyt. Jej uściski napełniają cię tak wielką radością.

klimkin

Źródło:
klimkin

2. Jest doskonałą nauczycielką.

Sposób, w jaki babcia pomaga w nauce i studiach, wydaje się po prostu taki naturalny. Jej nauczanie jest napędzane przez miłość i jest to widoczne w jej głosie, kiedy mówi. Kiedy uczy czegoś, informacje są przekazywane z cierpliwym zrozumieniem, które jest zupełnie inne od tego, co może mieć miejsce w klasie.

pxhere

Źródło:
pxhere

3. Babcia zachęca do bycia lepszym człowiekiem.

Twoja babcia może nie pochwalać wszystkiego, do czego się zabierasz, ale to dobrze. To dlatego, że przez całe własne życie widziała plusy i minusy angażowania się w pewne zachowania. Przedstawia sprawdzony zestaw wartości, do których należy dążyć, a które zaadaptowała na podstawie własnych doświadczeń.

Ray_Shrewsberry

Źródło:
Ray_Shrewsberry

4. Ona ma najbardziej sagowe rady.

Jej słowa mądrości zasługują na wysłuchanie i byłbyś bardzo mądry, aby słuchać. Prawie każda sytuacja, którą możesz sobie wyobrazić, ona już przez to przechodziła. Jasne, rzeczywista specyfika sytuacji może być nieco inna niż twoja, ale to nie zmienia ogólnego przesłania stojącego za radą.

PickPik

Źródło:
PickPik

5. Miłość babci jest całkowicie czysta.

Z jej miłością nie wiążą się żadne sznurki. Oferuje ją bezwarunkowo, bo taka właśnie jest. Ona daje ci znać, że cię kocha przy każdej okazji, że dostaje, przez jej działania i jej słowa. Życzliwość babci jest tak autentyczna, jak to tylko możliwe.

pxfuel

Źródło:
pxfuel

6. Dba o to, byś nigdy nie chodził głodny.

Chodzenie głodnym w domu babci jest prawie niemożliwe. Zawsze zachęca wszystkich do wzięcia dodatkowej porcji na obiad i w każdej chwili ubije coś pysznego od podstaw. Czy to proste danie, czy pełny czterodaniowy posiłek, jej kuchnia jest zawsze najlepsza w okolicy.

Finn-b

Źródło:
Finn-b

7. Dzięki niej nasz słodki ząb jest bardzo zaspokojony.

W szafce w domu babci zawsze jest jakiś sore smakowitości. Czy to świeżo upieczone ciasteczka, czy torba chipsów i napój gazowany, zawsze znajdzie się jakaś przekąska. Wie, że najlepszym sposobem na pocieszenie zdenerwowanego dziecka jest pełny żołądek.

disenamostv

Źródło:
disenamostv

8. Słuchanie to jedna z jej najsilniejszych umiejętności.

Twoja babcia jest zawsze tam, aby użyczyć ucha, gdy potrzebujesz. Możesz jej zaufać ze wszystkimi swoimi sekretami, nadziejami, marzeniami, problemami i wszystkim pomiędzy. Czuje się tak dobrze, aby mieć kogoś aktywnie dając ci swoje 100% uwagi. Ona nigdy nie będzie snitch na ciebie do swoich rodziców albo.

sasint

Źródło:
sasint

9. Nie jest za stara, żeby się bawić i grać.

Nie tylko usiądzie i obejrzy z Tobą Twoje ulubione kreskówki, ale także pobawi się w chowanego lub zabierze Cię do kina. Zawsze jest chętna do spędzenia z Tobą czasu. Każda chwila z babcią to cenne wspomnienie, które należy pielęgnować.

pxhere

Źródło:
pxhere

10. Jej dom jest zawsze ciepły i relaksujący.

To miejsce, w którym nie musisz się martwić. Możesz czuć się tam komfortowo po prostu spędzając czas i będąc sobą. Babcia wie, jak sprawić, by wszyscy jej goście czuli się mile widziani i utrzymuje swój dom w niewiarygodnie przytulnym i zachęcającym stanie.

andrea_44

Źródło:
andrea_44

11. Dzięki niej czujesz się mądry i doceniony.

Nigdy nie podważy cię, gdy spróbujesz opowiedzieć jej ciekawe rzeczy, których się ostatnio nauczyłeś. Wie wystarczająco dużo, by wiedzieć lepiej. Nie sposób wiedzieć wszystkiego i ona rozumie, że może nauczyć się od ciebie tak samo dużo, jak ty od niej – na przykład tajemnic związanych z obsługą nowej technologii.

pxfuel

Źródło:
pxfuel

12. Inspiruje do wczesnego budzenia się i chwytania dnia.

Wszyscy słyszeliśmy powiedzenie, że “the early riser gets the worm”. Twoja babcia w pełni przyjęła ten nawyk stylu życia. Wie, jak ważne jest zachowanie rozsądnej godziny snu i budzenie się razem ze słońcem. Jej zdaniem spanie w nocy jest równoznaczne z tym, że dzień idzie na marne. Przedstawia bardzo przekonujący argument.

pxfuel

Źródło:
pxfuel

13. Babcia wie, że życie jest po to, by je przeżywać.

Jeśli twoja babcia jest twoim najlepszym przyjacielem, to prawdopodobnie ta mała ciekawostka wiedzy jest czymś, co głęboko rozumiesz. Twoja babcia wie z pierwszej ręki, że czas jest ograniczony, cenny i nie należy go marnować. Pod koniec dnia liczy się rodzina, przyjaciele i miłość, którą dzielimy ze sobą. Każdy dzień, w którym budzimy się żywi, to kolejna okazja, by żyć pełnią życia.

pxfuel

Źródło:
pxfuel

Posiadanie babci w swoim życiu jest jednym z największych błogosławieństw. Babcie kochają bezwarunkowo, dają z całego serca i są zawsze tam, gdzie ich potrzebujemy. Jeśli twoja babcia jest w twoim życiu nadal, licz swoje szczęśliwe gwiazdy. Otrzymałeś jeden z najbardziej niesamowitych prezentów!

Sprawdź dodatkowe śmieszne meme o babciach poniżej.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

RealVPutin

Źródło:
RealVPutin