🐱 Kobieta słyszy krzyki kota w pobliżu budynku i natrafia na największego, najłagodniejszego olbrzyma, jakiego kiedykolwiek spotkała! 😍🏢

Kobieta usłyszała krzyk kota w pobliżu budynku i przyszła znaleźć najsłodszego, łagodnego olbrzyma, jakiego kiedykolwiek spotkała.

sweet happy rolling cat


GoliathLittleWanderersNYC

Młoda kobieta, która niestrudzenie pomaga zwierzętom w swojej okolicy, usłyszała krzyk kota na placu budowy budynku. “Tak się złożyło, że znalazła się we właściwym miejscu we właściwym czasie”, powiedziała Little Wanderers NYC.

Kiedy podeszła do rogu, gdzie składowano materiały budowlane, zobaczyła pręgowanego kota siedzącego na stosie kostki brukowej i miauczącego na całe gardło.

Kiedy kot zauważył młodą kobietę, przestał zawodzić i odwrócił się w jej stronę.

budowa bezpańskiego kota


Widziano go siedzącego na stosie kostki brukowej w pobliżu budynkuLittleWanderersNYC

Wyłonił się z magazynu i potarł twarzą o wyciągniętą dłoń kobiety, jakby spragniony miłości. Upadł na twardy chodnik z cichym stukotem. Kiedy przewrócił się na bok, jego łapy błogo unosiły się w powietrzu.

friendly stray cat tabby


Od razu zaprzyjaźnił się z młodą kobietą, która go znalazłaLittleWanderersNYC

“Nie wiemy (co mu się stało), ale wiemy, że nie mógł zostać tam, gdzie był.”

Po skontaktowaniu się z lokalną organizacją ratunkową, Little Wanderers NYC, młoda kobieta wzięła słodkiego, łagodnego olbrzyma w ramiona i zabrała go do domu na noc.

friendly tabby cat stray


Toczył się radośnie, wyciągając łapyLittleWanderersNYC

“Ma potężne serce i wspaniałą osobowość, ale zdecydowanie nie należał do ludzi błąkających się po ulicy.”

Goliath, kot, pożarł całą miskę jedzenia, jakby nie było jutra. Gdy jego brzuch wypełnił się po brzegi, potoczył się po podłodze jak tumbleweed, a jego fale mruczenia przeniknęły do pokoju.

bezpański kot uratowany


Był tak głodny, że pochłonął całe jedzenieLittleWanderersNYC

“Pomimo swoich surowych początków na ulicach Bronksu, ten łagodny olbrzym ma serce ze złota.”

Goliath poszedł do weterynarza następnego dnia ze swoją nową przybraną mamą. Przechadzał się po gabinecie, jakby był jego własnością i witał się z personelem jak ze starymi kumplami. “Nigdy nie widziałam kota, który tak szybko poczułby się tak komfortowo z tak wieloma nowymi ludźmi” – powiedziała jego mama zastępcza.

happy cat rolling around


Goliath w swoim domu zastępczymLittleWanderersNYC

Weterynarzowi trudno było usłyszeć bicie jego serca, ponieważ jego dźwięczne mruczenie zagłuszało inne dźwięki.

Goliath prawdopodobnie mieszkał w domu, zanim stał się bezpański. Nie miał mikroczipa i nikt się po niego nie zgłosił. “Jest gotowy, aby ponownie osiedlić się w tym stylu życia. Goliath płynnie przeszedł do życia w domu, nieustannie turlając się, aby pokazać Ci swój brzuch i bawiąc się asortymentem zabawek.”

cat window watching


Znalazł swoją ulubioną kocią rozrywkęLittleWanderersNYC

Sprawdził każdy zakamarek swojego domu zastępczego i odkrył swoją ulubioną kocią rozrywkę za oknem. Po wycieczce po domu usiadł na czystej podłodze i rozciągnął się w długiej, zrelaksowanej formie, zanim zasnął.

Goliath śledzi swoich przybranych opiekunów wszędzie w domu, a jego mruczenie nieustannie dudni z jego klatki piersiowej.

happy cat sleeping


Zasnął w trakcie turlaniaLittleWanderersNYC

Podąża za nimi do sypialni, do kuchni i obserwuje, jak myją się w łazience.

“Zdążył już zdobyć ich serca swoją masywną budową oraz słodką i czułą osobowością, drzemiąc w łóżku i robiąc mnóstwo ciasteczek.”

cat in bed content


Goliath uwielbia dzielić łóżko ze swoimi ludźmiLittleWanderersNYC

Nigdy więcej zimnych nocy i pustych żołądków dla tego słodkiego chłopca, ponieważ Goliath cieszy się luksusowymi drzemkami ze swoimi ludźmi między przekąskami i zabawą.

happy sleeping cat tabby


LittleWanderersNYC

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Goliacie i Little Wanderers NYC na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Outgoing Cat Came Up to a Person Asking for Food and Help and Ended Up Landing a Place of His Dreams