🐱😿 Kot zostawał zignorowany przez prawie rok w schronisku dla zwierząt, aż pojawiła się idealna rodzina – jego reakcja Cię zaskoczy! 😻🏡 Jego szczęście jest niesamowite! 🌟

Kot był pomijany przez prawie rok w schronisku dla zwierząt, dopóki nie znalazła się dla niego idealna rodzina. Teraz nie mógłby być szczęśliwszy.

sweet shelter cat snuggly


Luka the catExploitsValleySPCA

Luka, smokingowy kot z wykrzyknikiem na nosie, trafił do Exploits Valley SPCA, gdy miał siedem miesięcy. Od razu stał się przyjazny w stosunku do ludzi i zaczął mieszać się z innymi schroniskowymi kotami, bawiąc się z nimi i przytulając.

“Luka jest, bez dwóch zdań, jednym z najlepszych kotów na Ziemi. Niczego nie pragnie bardziej niż być kochanym i dawać miłość. Nieustannie przytula lub głaszcze innych chłopców (swoich kocich współlokatorów)”, powiedział SPCA.

Mimo jego ujmującej osobowości i radości, jaką przyniósł wszystkim, jego pobyt w schronisku zamienił się w miesiące.

.
tuxedo cat dapper


ExploitsValleySPCA

Po dziesięciu miesiącach z niewielkim zainteresowaniem, pracownicy schroniska nadal publikowali informacje o Luce w mediach społecznościowych, mając nadzieję, że dotrą one do właściwej rodziny. “Wiele osób uważa, że czarne koty są najtrudniejsze do znalezienia domów, ale statystycznie są to czarno-białe koty.”

Do tego czasu Luka miał półtora roku. Zaprzyjaźnił się z wieloma nowymi przybyszami do schroniska i obserwował, jak inni odchodzą do swoich domów na zawsze.

tuxedo cat friends


ExploitsValleySPCA

“Czasami koty przebywają w schronisku przez długi czas, a my nie rozumiemy dlaczego. Potem pojawia się absolutnie idealny dom i wszystko nabiera sensu. Tak musiało być w przypadku tego chłopaka.”

Po ponad 330 dniach nadeszło zgłoszenie dla Luki, które okazało się garncem złota na końcu tęczy.

tuxedo cat roommates


Luka i jego koci współlokatorzyExploitsValleySPCA

“To taki miły kot i nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wciąż był pomijany. Teraz wiemy, że czekał na Paulę.”

Niespełna dwa lata temu Paula straciła swoje ukochane koty, z którymi żyła 15 lat. Miała złamane serce i przysięgła nigdy więcej nie mieć kotów. Sześć miesięcy później zatrzymała się w lokalnym schronisku, aby przekazać jedzenie, kiedy spotkała pięknego calico o imieniu Chole, który skradł jej serce.

sweet shelter cat snuggling


Luka i jego mama PaulaExploitsValleySPCA

“Mam Chole od nieco ponad roku, ale miałam w głowie ten głos, który mówił, że jest jeszcze jedno dziecko, które potrzebuje mamy” – podzieliła się Paula.

Regularnie śledziła SPCA na Facebooku i zachwycała się zdjęciami i historiami ich uratowanych zwierząt. “Jednak kiedy zobaczyłam twarz Luki, moje serce zatrzepotało. Po prostu wiedziałam, że wróci ze mną do domu.”

tuxedo cat snuggling


To była miłość od pierwszego wejrzeniaExploitsValleySPCA

W dniu ich spotkania Paula trzymała Lukę w ramionach, a on natychmiast pochylił się do niej, jakby znali się całe życie. “To była miłość od pierwszego wejrzenia.”

Luka szybko zadomowił się w nowym domu z Paulą i Chole, przyjął rolę detektywa żywności w kuchni i nalegał na sprawdzanie posiłków swojej mamy.

tuxedo cat fridge


Luka the food detectivePaula at Instagram/wideeyedgal

Za każdym razem, gdy Paula otwiera drzwi lodówki, Luka podbiega i przegląda zawartość jak prawdziwy detektyw.

Na początku Chole nie była zbyt podekscytowana nowym przybyszem, ale Luka miał na jej punkcie obsesję. Chciał ją zdobyć, samemu przemierzając pokój, podczas gdy ona patrzyła, próbując zaprosić ją do zabawy.

tuxedo cat calico


Luka ma obsesję na punkcie Chole the calicoPaula at Instagram/wideeyedgal

“Jego jedynym celem jest uczynienie Chole swoim przyjacielem. Jest bardzo zdeterminowany.”

Podążył za Chole do kuchni, na blat i położył się z nią na kanapie. Dał jej przestrzeń i czekał, aż go zaakceptuje.

.
cats on countertop


Chole i LukaPaula at Instagram/wideeyedgal

Po wielu próbach oczarowania jej, pewnego dnia Luka wskoczył na kanapę, aby być obok niej i wykąpał ją. “Nigdy nie sądziłem, że Chole kiedykolwiek pozwoli mu ją pielęgnować, ale robiła to, dopóki nie zdecydował się na ninja.”

.
cats friends grooming


Luka wykąpał CholePaula

Luka znalazł swoje ulubione miejsce do drzemki na kolanach Pauli. Po prawie roku oczekiwania w schronisku, żyje wymarzonym życiem, którego zawsze pragnął.

silly tuxedo cat


Luka uwielbia bawić się i siedzieć na kolanach swojej mamyPaula

“To tylko pokazuje, że nie możesz poddawać się tym kotom. W końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest w porządku, to nie jest koniec” – podzieliła się SPCA.

tuxedo cat handsome


Szczęśliwa i kochanaPaula

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Exploits Valley SPCA na Facebooku.

Powiązana historia: Stray Cat Comes Up to People Asking for Attention, Now He’s a ‘Giant Bear’ Obsessed with Face Rubs