🐱😱 Kociak ukrywa się w ścianie, ale jedno spotkanie z miłym człowiekiem w deszczu całkowicie zmienia jego podejście! Byłeśby zszokowany, gdybyś zobaczył, co się stało! 🌧️🤝

Kociak chowający się w ścianie postanowił zaufać, gdy życzliwa osoba spędziła z nim godzinę w deszczu.

stray kitten snuggly


Arya the kittenKristen

Alli, ratownik zwierząt, otrzymała telefon od lokalnego opiekuna kolonii kotów, który zauważył kociaka wchodzącego i wychodzącego ze ściany w centrum handlowym.

Kociak schronił się w rogu, gdzie brakowało cegły. Kiedy Alli przybyła na miejsce, znalazła kotkę ukrytą w dziurze i zbyt przestraszoną, by wyjść.

“Tej nocy miało być tak zimno, więc od razu poszłam i spędziłam godzinę w deszczu, wyciągając ją ze ściany” – powiedziała Alli w wywiadzie dla Love Meow.

.
dziura w ścianie


Kociak był widziany, jak wchodził i wychodził ze ścianyAlli

“Miauczała do mnie i wyciągała do mnie łapy, więc wiedziałam, że muszę dać jej czas. Tak desperacko chciała być poza żywiołami.”

Dzięki słowom zachęty, kotka zaczęła rozgrzewać się do swojego ratownika. Powoli wiła się w kierunku Alli. Po godzinie zebrała się na odwagę, by postawić nieśmiałe kroki poza murem.

.
bezpański kociak ukrywający ścianę


Arya ukryła się w miejscu, gdzie brakowało cegłyAlli

Po kilku zwierzętach ostrożność w jej oczach zniknęła. “Miałam ze sobą nosidełko, ale ona chciała tylko być trzymana i kochana.”

Kociak błagał o uwagę, wczołgał się w ramiona Alli i trzymał ją mocno obiema przednimi łapami. Włączyła swój mruczący silnik i pochyliła się do swojego ratownika, aby poczuć się komfortowo.

kitten snuggly rescuer


Po godzinie namawiania kotka wyszła z ukryciaAlli

“Mruczała i robiła ciasteczka w moich ramionach przez całą drogę do domu. Ta maleńka dziewczynka ma ogromne serce i nie pragnie niczego więcej, jak tylko otrzymywać zwierzęta i miłość.”

Kotka o imieniu Arya nie miała rodziny i musiała radzić sobie sama na ulicy. Alli skontaktowała się z Kristen, wolontariuszką zastępczą St. Francis Society Animal Rescue, która bez wahania ją przygarnęła.

stray kitten friendly cuddly


Wszystko, czego pragnęła, to być trzymana i kochanaAlli

Krótko po przybyciu do domu zastępczego, Arya znalazła się na ramieniu Kristen, wtulając się w jej policzek. Czuła się tak zadowolona, że wyciągnęła palce na swojej przybranej mamie z mruczeniem dudniącym w jej klatce piersiowej.

“Od razu była słodka i chciała i nadal chce tylko miłości. Pieszczoty, pocałunki, przytulanie – ona chce tego wszystkiego”, powiedziała Kristen w rozmowie z Love Meow.

.
stray tabby kitten cuddly


Alli

Na początku Arya była ostrożna wobec innych kociąt, sycząc i warcząc na nie. Była głodna ludzkich uczuć i domagała się uwagi od swojej rodziny zastępczej, kiedy tylko mogła.

Kiedy Kristen wchodzi do pokoju, Arya wita ją skomlącym miauczeniem. Jej mruczący silnik uruchamia się, gdy tylko Kristen na nią spojrzy. “Ona jest takim kochającym robakiem.”

.
happy tabby kitten tongue


Kocha ludzi i szuka uwagiKristen

“Każdego dnia coraz bardziej czuje się komfortowo ze swoimi przybranymi przyjaciółmi, a teraz nawet je z nimi.”

Arya uwielbia mruczeć i przytulać się. Jest czuła, delikatna i zawsze gotowa do przytulenia. Płacze nad swoimi ludźmi i podąża za nimi na piętach, jeśli nie wtula się w ich ramiona.

tabby kitten lap cat


Kristen

“Jej mruczenie to najsłodsza muzyka, jaką kiedykolwiek usłyszysz.”

Ta pręgowana kotka uwielbia swoje wygodne legowiska i miękkie koce, w których śpi jak królowa. Lubi przesiadywać na kocim drzewku przy oknie, obserwując mijający dzień i chłonąc ciepłe promienie.

kitten window cat tree


Kristen

Arya jest gotowa szukać rodziny na zawsze, która będzie ją kochać i pielęgnować bez końca, wymarzonego domu, w którym będzie mogła być w centrum uwagi, księżniczką swojego zamku.

happy tabby kitten


Kristen

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Aryi (w FL) i Szczepionkach Kristen na Instagramie. Więcej na St Francis Society Animal Rescue na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Dwa kocięta szukają pomocy razem, jeden z nich wydaje się ślepy, ale kilka dni później odkrywają, że widzi